Výběr akcií a dluhopisů na Burze Praha dle názvu - C

Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Výběr akcie na Burze cenných papírů Praha, RM Systému nebo v Centrálním depozitáři cenných papírů podle počátečního písmenka.

Vyberte prosím počáteční písmenko akcie nebo dluhopisu.

1·A·B·C·Č·D·E·F·G·H·CH·I·J·K·L·M·N·O·P·Q·R·Ř·S·Š·T·U·Ú·V·W·X·Y·Z·Ž

Seznam vybraných akcií, fondů a dluhopisů s počátečním písmenkem C. Kliknutím na název akcie získáte přehled o kurzech daného cenného papíru, kliknutím na ISIN se zobrazí základní informace o cenném papíru z Burzy a CDCP.

Název Dlouhý název ISIN Naposled na trhu
C.A.S. 2 HOLDING 2.CS HOLDING CZ0009085106 30.09.1997 (3.79Kč)
C.A.S.5.HOLDING C.A.S.5. HOLDING, A.S. CZ0008027703
C.A.S.6. HOLDING C.A.S.6.HOLDING, A.S. CZ0008013406
C.H.R. C.H.R., A.S. CZ0008465762
C.S.FOND POMOCI C.S.FOND POMOCI CZ0008007408
CA CIIF C.S.INFRASTRUKT.IF CZ0008025640
CAC 11,9/98 DL.CAC LEA.11,9/98 CZ0003700320 05.11.1998 (102.00Kč)
CAC LEAS. 3,10/09 CZ0003501470 18.12.2008 (99.89Kč)
CAC LEASING UNICREDIT LEASING CZ, A.S . CZ0005119347
CAC LEASING UNICREDIT LEASING CZ, A.S . CZ0005119446
CAFÉ SELENA CAFÉ SELENA A.S. CZ0008467453
CALOFRIG BOROVANY CALOFRIG BOROVANY CS0008457354 24.09.2001 (758.60Kč)
CAN USD 2,375/14 USD 2,375 CANADA 09-2014 US135087ZA58
CANDY PLUS CANDY PLUS, A.S. CZ0008467768
CAO TEPLICE CAO TEPLICE A.S. CZ0005122556
CARBORUNDUM ELECT. CARBORUNDUM BENÁT. CS0005015361 30.05.1997 (34.90Kč)
CASINO FRANT.LÁZ. CASINO FRANTIŠKOVY LÁZNĚ,AKC.SPOL. CZ0008467412
CCTS0 03/14 CCTS0 03/14 IT0004224041
CCTS0 07/16 CCTS0 07/16 IT0004518715
CCTS0 09/15 CCTS0 09/15 IT0004404965
CE ENERGY 7,50/15 CZ0003511032
CECE BANKING 200 AT0000A0CXX0 19.05.2010 (234.00Kč)
CECE BANKING 450 AT0000A0DRW2 11.08.2010 (153.40Kč)
CECE BANKING TL AT0000A09958 08.10.2008 (38.94Kč)
CECE BANKING TL AT0000A03E87 22.01.2008 (32.33Kč)
CECE BONUS III CECE EUR BONUS PERFORMER III, 4.3.2012 AT000B053517 01.03.2012 (1 809.00Kč)
CECE OIL TL 500 AT0000A0BL33 19.05.2010 (188.80Kč)
CECE OIL&GAS TL AT0000A03EC7 17.07.2008 (37.40Kč)
CECE OILGAS TL1100 AT0000A099A4 08.10.2008 (35.54Kč)
CECE TEL TL 540 AT0000A0D2F6 11.08.2010 (99.30Kč)
CECE TEL. TL 750 AT0000A083W2 04.02.2009 (20.97Kč)
CECE TELE 850 AT0000A083V4 23.10.2008 (25.40Kč)
CECE TELECOM TL AT0000A03EE3 17.07.2008 (33.51Kč)
CECE TL AT0000A02961 17.07.2008 (133.91Kč)
CECE TL 989,66 AT0000467964 23.01.2009 (14.22Kč)
CECE TS AT0000A01591 29.10.2007 (19.72Kč)
CECE TS 3450 AT0000A07MN8 23.03.2009 (657.10Kč)
CECE VB-AFT CECE INDEX CERTIFICATE, 100:1, NEOMEZENO AT000B054705 31.08.2012 (413.10Kč)
CECEXT CECEXT INDEXOVÝ CERTIFIKÁT, 100:1, NEOMEZENO AT0000A00M07 23.08.2016 (235.10Kč)
CEETX BON 1950 CAP CEETX BONUS 1950 CAP CERTIFIKÁT, 100:1, 9.3.2011 AT0000A0F8R6 08.03.2011 (474.60Kč)
CEETX INDEX LONG CEETX INDEX LONG CERTIFIKÁT, 100:1, NEOMEZENO AT0000A0F7M9 16.12.2015 (317.20Kč)
CEETX TL 1200 CEETX TURBO LONG 1200 CERTIFIKÁT, 100:1, NEOMEZENO AT0000A0F7L1 10.08.2011 (14.15Kč)
CEETX TL 800 CEETX TURBO LONG 800 CERTIFIKÁT, 100:1, NEOMEZENO AT0000A0F7K3 16.12.2015 (150.80Kč)
CEJCHOVNA ELEKTRO. PREMĚŘENÍ, A.S. CZ0005122051
CEMBRIT MORAVIA EZA ŠUMPERK CS0008430153 28.03.1997 (17.00Kč)
CEMENT BOHEMIA PHA CEMENT BOHEMIA PHA CZ0005108209 10.06.1998 (1 380.00Kč)
CEMENT HRANICE CEMENT HRANICE CZ0005109454 22.10.1998 (5 901.00Kč)
CEMOS CEMOS KUNČIČKY CZ0008433356 30.09.1997 (307.00Kč)
CEN.GR.JČ 16,00/15 CZ0003502478
CEN.GR.JČ 18,00/16 CZ0003504599
CENTEX CENTEX CZ0009050555 20.12.2001 (327.60Kč)
CENTEX CZ0009050522
CENTO IF CENTO IF PRAHA CZ0008024346
CENTRAL GROUP UIF CZ0008041894 23.08.2016 (282 868.00Kč)
CENTRO HUST.VAR/27 CZ0003503120
CENTROPROJEKT ZLÍN CENTROPROJEKT ZLÍN CZ0008448560 30.05.1997 (184.01Kč)
Centroprojekt Zlín CS0008448551 14.12.1993 (417.00Kč)
CENTRUM ST.INŽ.ZK. CENTRUM ST.INŽ.ZK. CZ0008442555 30.05.1997 (217.00Kč)
CERAM CERAM CS0008421152 30.05.1997 (15.00Kč)
CEREA HOLDING CEREA HOLDING, A.S. CZ0008040250
CETELEM ČR VAR/16 CZ0003510844 25.05.2016 (100.00Kč)
CETELEM ČR AKC SPO CETELEM ČR, A.S. CZ0008465788
CETELEM ČR VAR/14 CETELEM ČR, VARIABILNÍ, 2011 - 2014 CZ0003501736 04.04.2014 (100.00Kč)
CETELEM ČR VAR/19 CZ0003511529 23.08.2016 (100.00Kč)
CETIN CZ0009000089 30.12.2015 (178.90Kč)
CETV CME CETV - CENTRAL EUROPEAN MEDIA ENTERPRISES LTD. BMG200452024 23.08.2016 (57.85Kč)
CEVA KRÁLŮV DVŮR CEVA KRÁLŮV DVŮR CZ0008464252 30.09.1997 (21.30Kč)
CEWE COLOR CEWE COLOR, A.S. CZ0008466927
CEZ BONUS 116 CAP AT0000A0FZ74 30.11.2010 (983.60Kč)
CEZ DISCOUNT AT000B053939 29.10.2008 (59.86Kč)
CEZ FUT DEC07 FCEZA06M1207 21.12.2007 (1 330.00Kč)
CEZ FUT DEC08 CZ0150000151 19.12.2008 (790.10Kč)
CEZ FUT DEC09 CZ0150000276 18.12.2009 (870.10Kč)
CEZ FUT DEC10 CZ0150000409 17.12.2010 (773.10Kč)
CEZ FUT DEC11 FUTURES CEZ, 12/2011 CZ0150000524 16.12.2011 (755.10Kč)
CEZ FUT JUN07 FCEZA06M0607 15.06.2007 (1 053.00Kč)
CEZ FUT JUN08 FCEZA06M0608 20.06.2008 (1 366.00Kč)
CEZ FUT JUN09 CZ0150000219 19.06.2009 (880.10Kč)
CEZ FUT JUN10 CZ0150000334 18.06.2010 (930.10Kč)
CEZ FUT JUN11 FUTURES CEZ, 06/2011 CZ0150000466 17.06.2011 (890.10Kč)
CEZ FUT JUN12 FUTURES CEZ, 06/2012 CZ0150000581 15.06.2012 (725.10Kč)
CEZ FUT MAR07 FCEZA03M0307 16.03.2007 (875.00Kč)
CEZ FUT MAR08 FCEZA06M0308 21.03.2008 (1 225.00Kč)
CEZ FUT MAR09 CZ0150000185 20.03.2009 (750.10Kč)
CEZ FUT MAR10 CZ0150000300 19.03.2010 (910.10Kč)
CEZ FUT MAR11 FUTURES CEZ, 03/2011 CZ0150000433 18.03.2011 (825.10Kč)
CEZ FUT MAR12 FUTURES CEZ, 03/2012 CZ0150000557 16.03.2012 (805.10Kč)
CEZ FUT SEP07 FCEZA06M0907 21.09.2007 (1 122.00Kč)
CEZ FUT SEP08 CZ0150000110 19.09.2008 (1 075.00Kč)
CEZ FUT SEP09 CZ0150000243 18.09.2009 (915.10Kč)
CEZ FUT SEP10 CZ0150000375 17.09.2010 (835.10Kč)
CEZ FUT SEP11 FUTURES CEZ, 09/2011 CZ0150000490 16.09.2011 (749.00Kč)
CEZ FUT SEP12 FUTURES CEZ, 09/2012 CZ0150000615 21.09.2012 (735.10Kč)
CEZ TL 1000 AT0000A076E4 10.09.2008 (9.70Kč)
CEZ TL 340 AT0000A0D2J8 11.08.2010 (539.50Kč)
CEZ TL 450 CEZ TL 450, CERTIFIKÁT, 1:1, NEOMEZENO AT0000A0SAN5 26.06.2013 (51.75Kč)
CEZ TL 500 AT0000A0BL58 19.05.2010 (41.90Kč)
CEZ TL 520 CEZ TL 520, CERTIFIKÁT, 1:1, NEOMEZENO AT0000A0SAP0 21.02.2013 (100.85Kč)
CEZ TL 750 AT0000A0B4D9 10.10.2008 (165.86Kč)
CEZ TL 800 AT0000A0B4F4 08.10.2008 (114.23Kč)
CEZ TS 1050 CEZ TS 1050, CERTIFIKÁT, 1:1, NEOMEZENO AT0000A0SBB8 23.08.2016 (301.60Kč)
CEZ TS 1600 AT0000A09TS8 12.12.2008 (867.00Kč)
CEZ TS 980 CEZ TS 980, CERTIFIKÁT, 1:1, NEOMEZENO AT0000A0SBC6 23.08.2016 (241.00Kč)
CEZ WARCALL 750 CEZ WARCALL 750, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SBZ7 23.11.2012 (2.65Kč)
CEZ WARCALL 820 CEZ WARCALL 820, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SBX2 23.11.2012 (2.08Kč)
CEZ WARCALL 900 CEZ WARCALL 900, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SBY0 23.11.2012 (1.58Kč)
CEZ WARPUT 600 CEZ WARPUT 600, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SCS0 23.11.2012 (1.87Kč)
CEZ WARPUT 670 CEZ WARPUT 670, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SCR2 23.11.2012 (7.51Kč)
CGH CZ0009082400
CIDEM HRANICE CIDEM HRANICE CS0008418166 30.09.1997 (19.57Kč)
CIHLÁŘ. ZÁV. PRAHA CIHLÁŘSKÉ ZÁV. PHA CZ0005084251 30.05.1997 (43.00Kč)
CIMEX KONCERN C-AKCIOVÝ FOND CZ0009083507
CIMEX KONCERN C-AKCIOVÝ FOND CZ0009083606
CINEMART CINEMART CS0008437851 30.09.1997 (119.24Kč)
CINEPOL CINEPOL, A.S. CZ0008466109
CITILEAS. 10,45/03 CZ0003700502 06.10.2003 (110.79Kč)
CITY T.H. 0,00/17 CZ0003511479
CIV.17,5/99 DL.CIV ZLÍN17,5/99 CZ0003500258
CIVO CZ0009054458 05.06.1996 (61.00Kč)
CME 15,00/17 US153443AK24
COLAS CZ COLAS CZ, A.S. CZ0005122101
COLEC 9,50/27 CZ0003507469
COLORBETON COLORBETON LIBEREC CS0005038157 30.05.1997 (187.17Kč)
COLORLAK COLORLAK ST.MĚSTO CZ0005088658 30.09.1997 (17.12Kč)
COLOSSEUM COLOSSEUM, A.S. CZ0008037504
COMES IFPZK CZ0008041985 23.08.2016 (8 274.00Kč)
COMFORT M. 7,00/24 CZ0003511404
CONCENTRA CONCENTRA A.S. CZ0008467180
CONCORDIA INV.IF CONCORDIA INVEST, A.S., INVESTIČNÍ FOND CZ0008021201
CONCORDIA LESOV CONCORDIA LESOV CZ0005105254 28.03.1997 (144.50Kč)
CONET SW POHOŘELIC C O N E T SW A.S. CZ0008465937
CONSEQ 0,00/16 CZ0003704173
CONSEQ 0,00/17 CZ0003704009
CONSEQ BOND OPF A IE0031282662
CONSEQ BOND OPF B IE0031282886
CONSEQ BOND OPF C IE0031283074
CONSEQ BOND OPF D IE0031283181
CONSEQ EQITY OPFA IE0031283306
CONSEQ EQITY OPFB IE0031283520
CONSEQ EQITY OPFD IE0031283637
CONSEQ FUNDS IS CONSEQ FUNDS INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, A.S. CZ0008041142
CONSEQ INV. MANAGE CONSEQ INVESTMENT MANAGEMENT, A.S. CZ0008040375
CONSEQ INV.SPOL. CONSEQ INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, A.S. CZ0009106886
CONSUS IF CONSUS INVESTIČNÍ FOND A. S. CZ0008028305 30.05.1997 (29.21Kč)
CONVENIO IFPZK CZ0008041530 23.08.2016 (5.88Kč)
COOP 94 PFU COOP INV. IS BRNO 770990002071 15.11.1999 (5.98Kč)
COR/US GARANT IF CZ0008031341
COR/US GARANT OPF 770000000784
COR/US PROGRES IF CZ0008031044
CORATEX 8,00/27 CZ0003504896
COTTEX CS0005026251 05.10.1993 (187.50Kč)
COTTEX COTTEX HRONOV CS0005070960
COURT CZ0008468378
CPC ČSFR CS0008433264
CPI 4,75/19 CZ0003512782 23.08.2016 (100.00Kč)
CPI 6,05/16 CZ0003510646 23.08.2016 (100.00Kč)
CPI 7,00/22 CZ0003502957 23.08.2016 (103.00Kč)
CPI 8,00/42 CZ0003502940 23.08.2016 (100.00Kč)
CPI 8,00/42 CZ0003502932 23.08.2016 (100.00Kč)
CPI ALFA 5,50/17 CZ0003502205 23.08.2016 (100.00Kč)
CPI BYTY 2,50/15 CZ0003510679 02.04.2015 (100.00Kč)
CPI BYTY 2,50/17 CZ0003512485 23.08.2016 (100.00Kč)
CPI BYTY 3,50/17 CZ0003510687 23.08.2016 (100.00Kč)
CPI BYTY 4,80/19 CZ0003510695 23.08.2016 (100.00Kč)
CPI BYTY 4,80/19 CZ0003511412 23.08.2016 (97.43Kč)
CPI BYTY 5,80/21 CZ0003510703 23.08.2016 (100.00Kč)
CPI II 4,65/22 CZ0003502916 23.08.2016 (100.00Kč)
CPI III 4,65/22 CZ0003502924 23.08.2016 (100.00Kč)
CPI RP I 5,00/19 CZ0003511164 23.08.2016 (100.69Kč)
CPI VAR/06 CZ0003501231 20.02.2006 (100.00Kč)
CPI VAR/12 CPI VAR/12 CZ0003501447
CPI VAR/15 CZECH PROPERTY INVESTMENTS, A.S., VARIBILNÍ, 2012 - 2015 CZ0003501835 19.02.2015 (100.00Kč)
CPI VAR/18 CZ0003511024 23.08.2016 (99.62Kč)
CPI VAR/19 CZECH PROPERTY INVESTMENTS, A.S., VARIBILNÍ, 2012 - 2019 CZ0003501843 19.02.2016 (100.00Kč)
CPI VAR/19 CZECH PROPERTY INVESTMENTS, A.S., VARIBILNÍ, 2012 - 2019 CZ0003501868 23.08.2016 (104.00Kč)
CRED.S.CZK OPF PT WOOD & COMPANY INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, A.S. CZ0008471844
CREDIT HR. KRÁLOVÉ CZ0009094405 02.10.1995 (575.00Kč)
CREDIT S.Č.DL.PFO 770970001564
CREDIT SUISSE MORAVSKOČESKÁ IS CZ0008471109
CREDIUM CREDIUM, A.S. CZ0005119545
CREDIUM 4,39/12 CREDIUM 4,39/12 CZ0003501579
CREST 7,79/22 XS0098909475 11.05.2010 (100.00Kč)
CREST VAR/05 XS0123444142 17.10.2002 (100.00Kč)
CREST VAR/05 XS0110944492 18.09.2002 (100.00Kč)
CREST VAR/06 XS0132425777 07.07.2006 (100.00Kč)
CRISTAL PALACE CRISTAL PALACE M.L CS0008446456 30.09.1997 (50.00Kč)
CROX INDEX CERT CROX INDEX CERTIFICATE, 100:1, NEOMEZENO AT000B054358 31.08.2012 (221.80Kč)
CRYSTALEX CRYSTALEX NOVÝ BOR CZ0005089250 20.07.2000 (65.65Kč)
CRYSTALEX NOVÝ BOR CRYSTALEX NOVÝ BOR CZ0005089268
CS TRADING CS TRADING PRAHA CZ0008416559 19.03.1997 (120.00Kč)
CS Trading CS0008416566 16.12.1993 (1 145.00Kč)
CS.FOND PRAV.DIVID C.S.FOND IS CZ0008471083
CS0005008663 CS0005008663
CS0005034263 CS0005034263
CS0005069566 CS0005069566
CS0005070861 CS0005070861
CS0005071265 CS0005071265
CS0008001541 CS0008001541
CS0008427662 CS0008427662
CS0008462263 CS0008462263
CS0009026067 CS0009026067
CS0009026562 CS0009026562
CS0009027362 CS0009027362
CS0009028261 CS0009028261
CS0009029061 CS0009029061
CS0009029665 CS0009029665
CS0009030457 CS0009030457
CS0009030663 CS0009030663
CSS INDEX CERT CSS INDEX CERTIFICATE, 1:1, NEOMEZENO AT000B054085 31.08.2012 (832.50Kč)
CTR ALBERTOV CTR ALBERTOV A.S. CZ0008467545
CTX CTX INDEXOVÝ CERTIFIKÁT, 100:1, NEOMEZENO AT0000454186 23.08.2016 (290.90Kč)
CTX TS AT0000A04WQ7 26.10.2007 (45.52Kč)
CTX TS 1900 AT0000A0DSP4 10.08.2009 (31.61Kč)
CTX TS 3500 AT0000A05V43 17.12.2008 (603.90Kč)
CTX TURBO SHORT AT0000A029E3 25.04.2007 (102.01Kč)
CUKR. M.HRADIŠTĚ CUKROVAR MN.HRAD. CZ0005104653 28.03.1997 (20.39Kč)
CUKR. OVČÁRY CUKROVAR OVČÁRY CZ0005095851 19.03.1997 (27.00Kč)
CUKR. PROSENICE CUKROVAR PROSENICE CZ0005080853 19.03.1997 (15.75Kč)
CUKR. UNIČOV CUKROVAR UNIČOV CZ0009053757 30.09.1997 (50.00Kč)
CUKRÁRNA KARLÍN CUKRÁRNA KARLÍN A.S. CS0008438560 28.03.1997 (20.00Kč)
CUKROVAR A RAFIN. CUKR.A RAF.DOBROV. CS0008426953 28.03.1997 (100.10Kč)
CUKROVAR A RAFIN. CUKR.A RAF.DOBROV. CS0009029863
CUKROVAR BRODCE CUKROVAR BRODCE NJ CZ0009053658 28.03.1997 (59.17Kč)
CUKROVAR BRODEK CUKROVAR BRODEK CS0008432357 30.09.1997 (30.77Kč)
CUKROVAR DRAHAN. CUKROVAR DRAHANOV. CS0008432159 28.03.1997 (13.17Kč)
CUKROVAR HODONÍN CUKROVAR HODONÍN CS0008421855 23.05.1996 (29.00Kč)
CUKROVAR HRUŠOVANY CUKROVAR HRUŠOVANY CZ0008421658 30.09.1997 (550.00Kč)
CUKROVAR KOJETÍN CUKROVAR KOJETÍN CS0008432258 30.09.1997 (71.33Kč)
CUKROVAR LITOVEL CUKROVAR LITOVEL A.S. CS0008428652 30.09.1997 (240.00Kč)
CUKROVAR NĚMČICE CUKROVAR NĚMČICE CS0008462651 30.05.1997 (34.03Kč)
CUKROVAR VRBÁTKY CUKROVAR VRBÁTKY A.S. CS0008417358 28.03.1997 (40.00Kč)
CUKROVAR VYŠKOV CUKROVAR VYŠKOV A.S. CS0008463261 10.12.1996 (11.00Kč)
CUKRSPOL PRAHA CUKRSPOL PRAHA CS0008464558 30.09.1997 (120.10Kč)
CUTISIN CUTISIN JILEMNICE CS0008419156 16.07.1997 (1 065.00Kč)
Cutisin CS0008419164 16.12.1993 (4 000.00Kč)
CYRRUS 4,00/16 CZ0003703530
CZ 92/91 CZ 92/91, A.S. " V LIKVIDACI" CZ0005086157 30.05.1997 (27.44Kč)
CZ0005003384 CZ0005003384
CZ0005009589 CZ0005009589
CZ0005101600 CZ0005101600
CZ0005102467 CZ0005102467
CZ0005103564 CZ0005103564
CZ0005104067 CZ0005104067
CZ0005106542 CZ0005106542
CZ0005108084 CZ0005108084
CZ0008004702 CZ0008004702
CZ0008006889 CZ0008006889
CZ0008008349 CZ0008008349
CZ0008008448 CZ0008008448
CZ0008008646 CZ0008008646
CZ0008012606 CZ0008012606
CZ0008012648 CZ0008012648
CZ0008014941 CZ0008014941
CZ0008015047 CZ0008015047
CZ0008015500 CZ0008015500
CZ0008017688 CZ0008017688
CZ0008020542 CZ0008020542
CZ0008025608 CZ0008025608
CZ0008026184 CZ0008026184
CZ0008203189 CZ0008203189
CZ0008456282 CZ0008456282
CZ0008471687 CZ0008471687
CZ0009046967 CZ0009046967
CZ0009047163 CZ0009047163
CZ0009047460 CZ0009047460
CZ0009058962 CZ0009058962
CZ0009064861 CZ0009064861
CZ0009065264 CZ0009065264
CZ0009075008 CZ0009075008
CZ0009075081 CZ0009075081
CZ0009079943 CZ0009079943
CZ9999999999 CZ9999999999 31.01.1997 (555.50Kč)
CZECH CORN SPIRIT CZECH CORN SPIRIT A.S. CZ0005121905
CZECH INTER.TRAVEL CZECH INTERNATIONALTRAVEL, A.S.-C.I.T., A.S. CZ0009076048
CZECH IT HOLDING CZECH INFORMATION TECHNOLOGY HOLDING A.S. CZ0008465952
CZECH PROPERTY IF BOLESLAVSKO CZ0009086807
CZECHIRES 8,25/09 CZ0003501074 31.10.2002 (100.00Kč)
 Prague Stock Exchange 10:07 
Name Price Change
 CETV CME  58.00  +0.26% 
 ČEZ  415.20  -0.48% 
 ERSTE GROUP BANK  685.30  +1.57% 
 FORTUNA  94.00  +0.05% 
 KOFOLA ČS  429.70  +0.40% 
 KOMERČNÍ BANKA  824.10  +0.50% 
 MONETA MONEY BANK  78.30  +1.03% 
 O2 C.R.  227.50  +0.04% 
 PEGAS NONWOVENS  794.80  +0.10% 
 PHILIP MORRIS ČR  12 995.00  -0.03% 
 UNIPETROL  175.95  -0.23% 
 VIG  469.00  +0.43% 
Zobrazit sloupec 

Copyright © 2000 - 2016

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688