Výběr akcií a dluhopisů na Burze Praha dle názvu - I

Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Výběr akcie na Burze cenných papírů Praha, RM Systému nebo v Centrálním depozitáři cenných papírů podle počátečního písmenka.

Vyberte prosím počáteční písmenko akcie nebo dluhopisu.

1·A·B·C·Č·D·E·F·G·H·CH·I·J·K·L·M·N·O·P·Q·R·Ř·S·Š·T·U·Ú·V·W·X·Y·Z·Ž

Seznam vybraných akcií, fondů a dluhopisů s počátečním písmenkem I. Kliknutím na název akcie získáte přehled o kurzech daného cenného papíru, kliknutím na ISIN se zobrazí základní informace o cenném papíru z Burzy a CDCP.

Název Dlouhý název ISIN Naposled na trhu
I. EPIC HOLDING I.EPIC HOLDING CZ0008006301
I.C.W. CZ. 7,80/32 CZ0003506370
I.D.C. PRAHA I.D.C. PRAHA, A.S. CZ0005122069
I.EPIC HOLDING CZ0009087904
I.SZT 13/99 DL.P.SZT 13/99 CZ0003500324 17.11.1999 (96.00Kč)
IADB USD 1,00/15 USD 1 INTER-AMERICAN DEV.BK 03-2015 XS0164300302
IBRD0.875 04/17 IBRD0.875 04/17 US459058CG66
IC DINO LM CZ0000300421
IC EP INVEST AMPSY CZ0000300991
IC HOLANDSKÁ CZ0000300876
IC PECKOVA CZ0000300470
IC PILULKA CZ0000300637
IC PPFB 11/14 CZ0000300165
IC PPFB 11/15 CZ0000300140
IC PPFB 4,00 6/16 CZ0000300132
IC PPFB 4,25 1/14 CZ0000300116
IC PPFB 4,25/2013 INVESTIČNÍ CERTIFIKÁT PPFB 4,25 8/2013, NEURČENO, 08/2013 CZ0000300108
IC PPFB 4,30 9/14 CZ0000300124
IC PPFB 5 7/12 INVESTIČNÍ CERTIFIKÁT PPFB 5 7/2012, NEURČENO, 07/2012 CZ0000300082
IC PPFB CZK 02/15 CZ0000300223
IC PPFB CZK 03/18 CZ0000300454
IC PPFB CZK 07/16 CZ0000300447
IC PPFB CZK 12/14 CZ0000300181
IC PPFB EUR 02/15 CZ0000300231
IC PPFB EUR 07/16 CZ0000300546
IC PPFB EUR 12/14 CZ0000300199
IC PPFB USD 11/14 CZ0000300272
IC PPFB VAR 11/14 INVESTIČNÍ CERTIFIKÁT PPFB VAR 11/2014, NEURČENO, 11/2014 CZ0000300090
IC VENTURE INVEST. CZ0000300744
ICE CZECH LETŇANY ICE CZECH LETŇANY A.S. CZ0008466125
ICEC ŠLAPANICE ICEC ŠLAPANICE CZ0005090159 28.03.1997 (31.00Kč)
ICOM REALITY HOTELY HBJ JIHLAVA CZ0009065355 19.03.1997 (16.00Kč)
ICOM STAVEBNÍ ICOM STAVEB.JIHL. CZ0009042552 28.03.1997 (68.00Kč)
ICOM TRANSPORT ICOM TRANSPORT CS0008202651 30.05.1997 (77.00Kč)
ICOM TRANSPORT ICOM TRANSPORT CS0008205167
IC-PARK ENERGO CZ0005128074
IC-PARK ENERGO CZ0005128082
ICTZ 12/31/12 ICTZ 12/31/12 IT0004674369
ICW E.I.L. 8,80/22 CZ0000000302
IDEAL STANDARD KERAM.Z.TEPLICE CS0008417069 30.05.1997 (42.66Kč)
IDOP OLOMOUC CS0008421269 10.02.1994 (393.00Kč)
IES MR 8,00/32 CZ0003508517
IF AB-UNIFOND INVESTIČNÍ FOND AB - UNIFOND, A AB-UNIFOND, A. S., V LIKV CZ0008007200 30.09.1997 (84.55Kč)
IF BOH.DOP.KOMEN. IF BOHEM.DOPR.KOM. CZ0009087201
IF BOHATSTVÍ IF BOHATSTVÍ PRAHA CZ0008011301 19.12.2002 (1 544.00Kč)
IF BOHEMIA CZ0008013042
IF BOHEMIA 2.ZEMPO II.ZPaDP IF BOHEM. CZ0008028206
IF BOHEMIA DOPRAVY IF BOHEM.DOPR.KOM. CZ0009087243
IF BOHEMIA ZEMPOT. B.G.M.HOLDING PRH CZ0008014008
IF BOHEMIA ZEMPOT. PRVNÍ Z-P-V IF BOH CZ0008014040
IF CTP IF CTP PRAHA CZ0008018504
IF CTP IF CTP PRAHA CZ0008018546
IF ČEMONIF ČESKOMOR.NÁROD. IF CZ0008016409
IF ČKD KUTNÁ HORA IF ČKD KUTNÁ HORA CZ0008009503
IF ČS.PRIVAT.SPOL IF ČES.PRIVAT.SPO. CZ0008018405
IF DIALOG - INVEST CZ0008030400 11.10.1999 (46.55Kč)
IF ENERGETIKY IF ENERGETIKY CZ0008010907 25.10.1999 (1 386.00Kč)
IF GOLD 1.PIF PLZEŇ CZ0008020807
IF JABLONECKÁ BIŽ. IF JABLONEC.BIŽUT. CZ0008006905 08.12.1999 (256.00Kč)
IF KIP IF KIP CZ0008028404
IF KREDIT IF KREDIT PARDUB. CZ0008014206
IF MERCIA H.K. INVESTIČNÍ FOND MERCIA, A.S. V LIKVIDACI CZ0008032703
IF METALL IF METAL PRAHA CZ0008004009
IF MINVEST IF MINVEST PRAHA CZ0008020906
IF M-INVEST IF M-INVEST CZ0008027505
IF MORAVA CZ0008033107
IF OBCHODU IF OBCH.SL.A C.RU. CZ0008011103 12.07.2002 (1 130.00Kč)
IF PIVO-MORAVA IF PIVO MORAVA CZ0009089504
IF PORTFOLIOVÝ IF PORTFOLIOVÝ PHA CZ0009092508
IF PRO EKOL.A REC IF PRO EKOL.A REC. CZ0008024940
IF PRO PROSPE PRŮM CZ0008030806 19.06.2000 (6.29Kč)
IF PRO PROSPE.PRŮM IF PRO PROSP.PRŮM. CZ0008017506
IF RYCHLÉHO VÝNOSU CZ0008011400 08.12.1995 (1 370.00Kč)
IF SKPM SDRUŽ.KŘEST.PODN. CZ0008006202
IF STAVEBNÍ IF STAVEB.TRUTNOV CZ0008017803
IF TERCIER HOLDING CZ0008031440
IF TERCIER INVEST CZ0008031549
IF TOP PROFIT IF TOP PROFIT PHA CZ0008013307
IF ZÁRUKA IF ZÁRUKA SLAVIČÍN CZ0008023546
IF ZBROJOV.VSETÍN IF Z VSETÍN CZ0008029303
IF ZLATÁ BRÁNA IF ZLATÁ BRÁNA PHA CZ0008008802
IFC USD 3,00/14 USD 3,00 INTL.FIN.CORP. 09-2014 US45950KAZ30
IFC1 04/17 IFC1 04/17 US45950KBS87
IFIS IF CZ0008041407 24.06.2016 (158 402.00Kč)
IFPM BRNO IFPM BRNO CZ0009087409
IGTT CZ0008462207
IH GOLF MAR. LÁZNĚ CS0008416962 30.09.1994 (1 250.00Kč)
IH MOSKVA ZLÍN INTERHOTEL MOSKVA A.S. CS0008452355 30.05.1997 (84.46Kč)
II.EPIC HOLDING II.EPIC HOLDING CZ0009085908
IKL VAR/27 CZ0003503138
IKS KB GARANT PFU IKS KB GARANT PFU CZ0008471265 22.10.1998 (9 371.00Kč)
ILBAU LIBEREC ILBAU LIBEREC CS0008461158 28.03.1997 (37.48Kč)
ILBAU-SIBE ILBAU-SIBE CS0005015569
IMADOS IMADOS PRAHA CZ0008436953 19.03.1997 (30.00Kč)
IMADOS PRAHA IMADOS A.S. CZ0008466448
IMEX IMEX PRAHA CS0008415956 30.05.1997 (44.59Kč)
IMEX CREDIT IMEX CREDIT, A.S. CZ0008467537
IMMOFINANZ TL 4,5 AT0000A06KD5 15.07.2008 (26.20Kč)
IMO CHOMUTOV IMO CHOMUTOV, A.S. CZ0005122564
IMO CHOMUTOV IMO CHOMUTOV, A.S. CS0008459962 28.03.1997 (25.00Kč)
IMOB PRAHA IMOB A.S. CZ0009091005
IMOS DEV IFPZK CZ0008041936 24.06.2016 (19 362.00Kč)
IMP.KV.5,80/27 CZ0003506081
IMPERIAL K. VARY CZ0009030342
IMPERIAL K. VARY IMPERIAL K.VARY CS0008443354 30.05.1997 (175.00Kč)
IMPERIAL K. VARY IMPERIAL K.VARY CS0009030366
IMPERIAL K.VARY HOTEL PALACE M.L. CZ0009095105 19.03.1997 (279.00Kč)
IMPERIAL K.VARY CZ0009095147
IMPERIAL K.VARY CZ0008443306
IMPERIAL NEM. UIF CZ0008041415 13.05.2016 (166 504.00Kč)
IMPPRE IFPZK CZ0008041431 24.06.2016 (181 511.00Kč)
IMPRESS METAL PAC. IMPRESS, A.S. CZ0005103663
IMPRESS METAL PAC. IMPRESS, A.S. CZ0005103754
IMPRESS METAL PAC. IMPRESS, A.S. CZ0005103861
IMPS IMPS BRNO CZ0005043059 30.05.1997 (35.00Kč)
IMPULS BULDING IMPULS BUILDING A.S. CZ0008467354
IMPŽSD IFPZK CZ0008041423 11.09.2015 (26 687.00Kč)
IMREK CZ0009089702
IMUNOMEDICA CZ0005126904
INCO BRNO CZ0005124834
INDUSTRY BASKET INDUSTRY BASKET CERTIFIKÁT, NEOMEZENO AT0000A07N66 24.06.2016 (302.30Kč)
INET INET, A.S. CZ0008467636
INEXAD 8,00/23 CZ0003503237
INFOND IFPZK CZ0008041811 24.06.2016 (272 331.00Kč)
INFORMATIKA ČS INFORMATIKA ČESKÉ SPOŘITELNY, A.S. CZ0008466042
INFUSIA INFUSIA HOŘÁTEV CZ0005079855 30.09.1997 (173.20Kč)
ING BANK 4,50/19 ING BANK N.V., 4,50%, 1999 - 2019 CZ0000000039 24.06.2016 (70.00Kč)
ING BANK VAR/04 CZ0000000047 04.02.2004 (100.00Kč)
ING INV.MANAG.C.R. ING INVESTMENT MANAGEMENT(C.R.),A.S. CZ0008040227
ING PENZIJNÍ FOND ING PENZIJNÍ FOND, A.S. CZ0008040979
ING POJISTOVNA ING POJIŠŤOVNA,A.S. CZ0009106241
INGETEAM CZ0008468501
INGSTAV BRNO INGSTAV BRNO CS0005029057 12.02.1999 (222.30Kč)
INGSTAV OPAVA INGSTAV OPAVA CS0005018555 30.05.1997 (28.31Kč)
INGSTAV OSTRAVA INGSTAV OSTRAVA CS0005042050 12.02.1999 (23.00Kč)
INGSTAV UHER.HRAD. INGSTAV U.HRADIŠT CS0005040054 12.02.1999 (200.00Kč)
INGSTAV UHER.HRAD. INGSTAV U.HRADIŠTĚ CS0005070069
INKOINVEST PRAHA INKOINVEST A.S. CZ0008467149
INOV.CENTR. VVÚPS STAV.INO.CENTR.OVA CS0008434353 19.03.1997 (54.02Kč)
INOV.CENTR.VÚK INOV.TECH.CEN. VÚK CZ0009054250 28.03.1997 (64.28Kč)
INOVA INOVA PRAHA CZ0005083154 30.05.1997 (102.32Kč)
INPRO PRAHA INPRO PRAHAAKCIOVÁ SPOLEČNOST CZ0008466901
INPRO PRAHA INPRO A.S. CS0005009265
INSET 12,00/32 CZ0003513046
INSPEKTA INSPEKTA PRAHA CZ0008412954 30.05.1997 (960.00Kč)
INTEA INTEA TŘEŠŤ CS0008449856 30.05.1997 (50.10Kč)
INTEL CORP. US4581401001
INTERGAL VRCHOVINA INTERGAL VRCHOVINA CZ0009054755 30.09.1997 (49.98Kč)
INTERGEO INTERGEO A.S. CS0008441150 19.03.1997 (22.88Kč)
INTERHOT.PARKHOTEL CS0008439568 04.03.1996 (202.00Kč)
INTERHOT.PARKHOTEL IH PARKHOTEL PRAHA CS0009026851 30.05.1997 (165.00Kč)
INTERHOTEL OLYMPIC CS0008437067 23.05.1995 (393.00Kč)
INTERHOTEL OLYMPIK IH OLYMPIK PRAHA CZ0008437001 30.09.1997 (60.00Kč)
INTERHOTEL TRANSIT IH TRANSIT PRAHA CZ0009077509
INTERHOTEL VORONĚŽ IH VORONĚŽ BRNO CS0009031364
INTERHOTEL VORONĚŽ IH VORONĚŽ BRNO CS0008449757 30.09.1997 (66.00Kč)
INTERIER PRAHA INTERIER PRAHA A.S. CZ0005085456 30.09.1997 (37.15Kč)
INTERKUPON HOLDING INTERKUPON IF PHA CZ0009088803 30.09.1997 (18.95Kč)
INTERSEROH CZECH CZ0008468014
INTERSIGMA CS0008413860 19.01.1996 (219.00Kč)
INTERSIGMA INTERSIGMA PRAHA CS0008401501
INTERSIGMA INTERSIGMA PRAHA CS0008401543
INTERSIGMA INTERSIGMA IF PHA CZ0008010501
INTERSIGMA INTERSIGMA PRAHA CZ0008413853 28.03.1997 (24.00Kč)
INTERSIGMA IS INTERSIGMA IS CZ0008470614
INTEX INTEX LIBEREC CS0005007459 30.05.1997 (13.94Kč)
INV.FOND ¬ECHY CZ0008031101
INV.FOND AGREKO CZ0008032208
INV.FOND ALFA ZLÍN CZ0008030749
INV.SPOL.PODNIKAT IS PODNIKATEL CZ0008470366
INV.SPOL.PODNIKAT. IS PODNIKAT.PRAHA CZ0008470275
INV.SPOL.RENTIA RENTIA IS BRNO CZ0008470671
INV.SPOL.UNION CZ0008471471
INV.SPOL.UNION CZ0008471489
INVALOR INVALOR A.S. CZ0009104105
INVENTA CZ INVENTA CZ A.S. CZ0005121384
INVEST.FOND LIF IF LIF LIBEREC CZ0008019304
INVEST.PODNIK.FOND INV. PODNIKATELSKÝ FOND,A.S. CZ0008015906
INVESTA INVESTA PRAHA CZ0008417250
Investa CS0008417267 27.07.1993 (360.00Kč)
Investiční banka CS0008002861 16.12.1993 (5 100.00Kč)
INVESTIK ROŽNOV INVESTIK ROŽNOV CS0005009950 18.09.1995 (31.00Kč)
INVESTIM IF INVESTIM IF BRNO CZ0008019643 10.12.1996 (105.00Kč)
INVESTWAY CZ0008471257
INVESTWAY Smíšený PFO CZ0008471190
INWEST SHOP INWEST SHOP, A.S. CZ0009080404
IP BANKA IP BANKA CZ0008002854 28.07.2003 (57.29Kč)
IPB 11,125/98 DL.IPB 11,125/98 CZ0003700080 30.06.1998 (96.20Kč)
IPB 8,90/04 CZ0003700494 23.12.2003 (100.00Kč)
IPB AKCIOVÝ OPF 770990000760
IPB INV. 12,00/32 CZ0003504276
IPB VAR/01 DL.IPB 10,90/96 CZ0003700387 10.04.2001 (100.50Kč)
IPB VAR/08 CZ0003700486 11.03.2003 (100.00Kč)
IPF SMR_INA IPF SMRČINA Č.BUD. CZ0008015302
IPS 12,1/00 DL.IPS 12,1/00 CZ0003500449 25.07.2000 (103.00Kč)
IPS KARLOVY VARY IPS KARLOVY VARY CZ0005024851 30.09.1997 (138.26Kč)
IPS SKANSKA IPS PRAHA CZ0005110155 20.11.2001 (192.00Kč)
IRIDIUM INVEST IRIDIUM INVEST, A.S. CZ0009095402 20.12.2001 (303.00Kč)
IS INPRO PF IS INPRO CZ0008471232
IS LINH ART IS LINH ART CZ0008470424
IS MORAVA IS MORAVA CZ0008471000
IS SEDIA INVEST CZ0008471463
IS T.C.I. PF Růstový PFO CZ0008471208
IS UNION IS UNION CZ0008470440
ISC MÚZO CS0008413662 16.12.1993 (2 300.00Kč)
ISTROKAP.CZ10,0/16 ISTROKAPITAL CZ, 10,00%, 2009-2016 CZ0003501694 24.06.2016 (100.00Kč)
ITA BOT EUR0,00/11 EUR 0,00 I TAL Y, REP.OF (BOT) 300611 IT0004661549
ITA CCT EUR0,00/11 EUR 0,00 ITALY, REP.OF (CCT) 09-2011 IT0004536931
ITA CCT EUR0,00/12 EUR 0,00 I TAL Y, REP.OF (CCT) 10-2012 IT0004572910
ITA CTZ EUR0,00/13 EUR 0,00 I TAL Y, REP.OF (CTZ) 11-2013 IT0004716327
ITA EUR 4,25/13 EUR 4,25 ITALY, REP.OF 08-2013 IT0004365554
ITA EUR 5,00/12 EUR 5 ITALY (BTP-ABI 319091) 01-2012 IT0003190912
ITEC GROUP ITEC GROUP CZ0005026955 12.02.1999 (28.95Kč)
IVAX - CR GALENA OPAVA KOMÁR CZ0005096859 20.12.2002 (1 350.00Kč)
IVECO CZECH REP. IVECO CZECH REPUBLIC,A. S. CZ0005103366
IVSN PRAHA IVSN A.S. CZ0008467321
IZOLACE ÚSTÍ IZOLACE ÚSTÍ N. L. CZ0009056057 28.03.1997 (63.65Kč)
 Prague Stock Exchange 15:33 
Name Price Change
 CETV CME  55.95  -0.44% 
 ČEZ  423.80  +0.12% 
 ERSTE GROUP BANK  601.90  +1.16% 
 FORTUNA  86.30  +0.82% 
 KOFOLA ČS  434.90  0.00% 
 KOMERČNÍ BANKA  942.10  +2.01% 
 MONETA MONEY BANK  74.90  +2.32% 
 O2 C.R.  215.20  -0.32% 
 PEGAS NONWOVENS  782.00  -0.41% 
 PHILIP MORRIS ČR  12 273.00  -0.21% 
 PLG LOBKOWICZ  206.20  0.00% 
 UNIPETROL  170.95  -1.18% 
 VIG  493.50  +2.79% 
Zobrazit sloupec 

Copyright © 2000 - 2016

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688