Výběr akcií a dluhopisů na Burze Praha dle názvu - N

Výběr akcie na Burze cenných papírů Praha, RM Systému nebo v Centrálním depozitáři cenných papírů podle počátečního písmenka.

Vyberte prosím počáteční písmenko akcie nebo dluhopisu.

1·A·B·C·Č·D·E·F·G·H·CH·I·J·K·L·M·N·O·P·Q·R·Ř·S·Š·T·U·Ú·V·W·X·Y·Z·Ž

Seznam vybraných akcií, fondů a dluhopisů s počátečním písmenkem N. Kliknutím na název akcie získáte přehled o kurzech daného cenného papíru, kliknutím na ISIN se zobrazí základní informace o cenném papíru z Burzy a CDCP.

Název Dlouhý název ISIN Naposled na trhu
NAFIGATE CORP. CZ0009000204
NAFT.IND.S.WAR2012 EUR CALL NAFTNA IND.SR. WARRANT, 17.10.2012, WOOD AND CO FS CZ0170000025
NAKLADATEL.OLYMPIA NAKLAD.OLYMPIA PHA CZ0008407707
NARCIS CS0005012855 24.08.1993 (180.00Kč)
NARCIS NOVOSEDLICE NARCIS NOVOSEDLICE CZ0005012880
NAREX ČESKÁ LÍPA NAREX ČESKÁ LÍPA CS0005071463
NAREX ČESKÁ LÍPA NAREX ČESKÁ LÍPA CS0005008556 30.05.1997 (83.22Kč)
NÁRODNÍ SPOL.DOMOV NÁRODNÍ IF DOMOV CZ0009087508
NASDAQ 2530 TS AT0000A07KU7 23.03.2009 (273.10Kč)
NÁŠ INVEST.FOND AS NÁŠ INVESTIČNÍ FOND,A.S. CZ0008031705
NATE CHOTĚBOŘ NÁPOJ.TECH.CHOTĚB. CS0005027853 30.05.1997 (85.00Kč)
NATURAMYL NATURAMYL H.BROD CZ0005084053 30.05.1997 (111.00Kč)
NATURVITA NATURVITA, A.S. CZ0005118380
NAVOS NAVOS KROM CZ0009068151 30.05.1997 (208.00Kč)
NEALKO OLOMOUC NEALKO OLOMOUC, A.S. CS0008463857 30.09.1997 (41.00Kč)
NEČTINSKÁ ZEMĚDĚL. CZ0005128272
NEMOCNICE TŘEBOTOV NEMOCNICE TŘEBOTOV, A.S. CZ0008467792
NEMOHOLD NEMOHOLD A.S. CZ0009034153 30.05.1997 (34.24Kč)
NEOKLAS CZ0005128603
NEOKLAS CZ0005128611
NEOKLAS CZ0005128629
NEOKLAS CZ0005128637
NEOKLAS CZ0005128652
NEOKLAS CZ0005128645
NEPTUN BYLANY NEPTUN BYLANY CS0008455069 28.03.1997 (21.45Kč)
NETHER 1,75/13 NETHER1.75 01/13 NL0009331461
NETHER 3,25/15 NETHER3.25 07/15 NL0000102242
NETHER 3,50/20 NETHER3.5 07/20 NL0009348242
NETHER 4,00/18 NETHER4 07/15/18 NL0006227316
NETHER 4,00/19 NETHER4 07/19 NL0009086115
NETHER 4,00/37 NETHER4 01/37 NL0000102234
NETHER 7,50/23 NETHER7.5 01/23 NL0000102077
NETHER0.75 04/15 NETHER0.75 04/15 NL0010055703
NETHER1 01/14 NETHER1 01/14 NL0009690593
NETHER1 02/17 NETHER1 02/17 XS0749484217
NETHER2.5 01/17 NETHER2.5 01/17 NL0009819671
NETHER2.75 01/15 NETHER2.75 01/15 NL0009213651
NETHER3.75 07/14 NETHER3.75 07/14 NL0000102325
NETHER5 07/15/12 NETHER5 07/15/12 NL0000102671
NEW DI.CZ 10,00/22 CZ0003504003
NEXIMA CZ0008468964
NEXIMA CZ0008468972
N-INŽENÝRING N-INŽENÝRING, A.S. CZ0008467289
NISA NISA JABLONEC N.N. CS0005013051 15.06.1993 (20 000.00Kč)
NITRA HOL. 8,75/21 CZ0003514630
NKT CABLES KABLO KLADNO CZ0005082255 01.08.2005 (820.00Kč)
NMM-PF4 CZK IFPZK CZ0008042298
NMS NMS, A.S. CZ0009107140
NOKIA CORP. FI0009000681
NOR IB 3,5/13 NIB 3.5 09/13 XS0387420606
NORMETA 8,50/32 CZ0003509713
NOVA GE OPF2 REDS CZ0008474673 08.12.2017 (1.13Kč)
NOVA GEF OPF AVANT CZ0008474053 08.12.2017 (3.37Kč)
NOVÁ HUŤ NOVÁ HUŤ OSTRAVA CZ0005098368 02.03.1998 (374.00Kč)
NOVÁ HUŤ 12,70/03 DL.NOVÁHUŤ 12,7/03 CZ0003500746 14.10.2003 (102.75Kč)
NOVA REAL PRAHA NOVA REAL A.S. CZ0008467628
NOVAMYL NOVAMYL ŽĎÁR N.SÁZ CZ0005097956 30.05.1997 (30.45Kč)
NOVING NOVING ŘÍČANY CS0008425351 30.05.1997 (110.25Kč)
NOWACO MRAZÍRNY SLEZ.MRAZÍRNY OPA. CS0008428751 30.05.1997 (15.18Kč)
NRE-PF1 EUR IFPZK CZ0008041845
NRIF USD 2,00/12 USD 2,00 NE1WORK RAIL INFA (47) 09-2012 XS0408349743
NRIF USD 3,50/13 USD 3,50 NE1WORK RAIL INFA (42) 08-2013 XS0364132471
NTD GROUP CZ0005130294
NUTRICIA DEVA NUTRICIA DEVA A.S. CZ0008467297
NWN NEW WORLD RESOURCES N.V. NL0006282204 03.06.2011 (260.00Kč)
NWR NWR - NEW WORLD RESOURCES PLC. GB00B42CTW68 08.12.2017 (0.07Kč)
NWR BON 155CAP NWR BON 155CAP, CERTIFIKÁT, 1:1, 23.11.2012 AT0000A0SA03 23.11.2012 (73.74Kč)
NWR BON 165CAP NWR BON 165CAP, CERTIFIKÁT, 1:1, 23.11.2012 AT0000A0SA11 23.11.2012 (73.74Kč)
NWR DISC 155CAP NWR DISC 155CAP, CERTIFIKÁT, 10:1, 23.11.2012 AT0000A0SAE4 23.11.2012 (7.36Kč)
NWR DISC 170CAP NWR DISC 170CAP, CERTIFIKÁT, 10:1, 23.11.2012 AT0000A0SAD6 23.11.2012 (7.36Kč)
NWR TL 350 AT0000A09TV2 05.09.2008 (5.61Kč)
NWR TL 50 AT0000A0D360 11.08.2010 (1 757.00Kč)
NWR TL 80 NWR TL 80, CERTIFIKÁT, 1:1, NEOMEZENO AT0000A0SB10 01.06.2012 (12.99Kč)
NWR TL 95 NWR TL 95, CERTIFIKÁT, 1:1, NEOMEZENO AT0000A0SB28 18.05.2012 (13.44Kč)
NWR WARCALL 140 NWR WARCALL 140, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SC84 23.11.2012 (0.61Kč)
NWR WARCALL 150 NWR WARCALL 150, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SC68 23.11.2012 (1.53Kč)
NWR WARCALL 165 NWR WARCALL 165, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SC76 23.11.2012 (1.04Kč)
NYCOM NYCOM PRAHA CZ0009032058 30.05.1997 (61.94Kč)
 Prague Stock Exchange 10:03 
Name Price Change
 CETV  101.50  -2.59% 
 ČEZ  492.50  +0.02% 
 ERSTE  914.60  -0.53% 
 FORTUNA  179.60  +2.45% 
 KOFOLA  419.20  -0.02% 
 KOMER. BANKA  893.00  0.00% 
 MONETA (GE)  78.00  0.00% 
 PEGAS  831.90  0.00% 
 PHILIP MORRIS  16 450.00  +0.21% 
 TELEFÓNICA  277.00  0.00% 
 UNIPETROL  377.50  +3.45% 
 VIG  638.30  -0.92% 
Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688