Výběr akcií a dluhopisů na Burze Praha dle názvu - U

Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Výběr akcie na Burze cenných papírů Praha, RM Systému nebo v Centrálním depozitáři cenných papírů podle počátečního písmenka.

Vyberte prosím počáteční písmenko akcie nebo dluhopisu.

1·A·B·C·Č·D·E·F·G·H·CH·I·J·K·L·M·N·O·P·Q·R·Ř·S·Š·T·U·Ú·V·W·X·Y·Z·Ž

Seznam vybraných akcií, fondů a dluhopisů s počátečním písmenkem U. Kliknutím na název akcie získáte přehled o kurzech daného cenného papíru, kliknutím na ISIN se zobrazí základní informace o cenném papíru z Burzy a CDCP.

Název Dlouhý název ISIN Naposled na trhu
UCB H. CARE VAR/22 CZ0003704470
UCB STAR F. VAR/20 CZ0003704314
UH.SKLADY LOVOSICE CZ0009056453 27.03.1996 (45.50Kč)
UHEL.SKL.H.KRÁLOVÉ UHEL.SKLADY H.K. CZ0009033759 28.03.1997 (15.00Kč)
UHEL.SKL.JIHLAVA UHEL.SKLADY JIHL. CS0008449963 28.03.1997 (245.00Kč)
UHEL.SKL.PLZEŇ UHEL.SKLADY PLZE CS0008445854 28.03.1997 (32.69Kč)
UHGAST UHGAST UH.BROD CS0008413050 28.03.1997 (133.00Kč)
UHGAST UHGAST A.S. CZ0008466695
ULURU DESIGN ULURU DESIGN, A.S. CZ0008466174
UNEX UNEX UNIČOV CS0005015759 30.09.1997 (36.67Kč)
UNIBETON UNIBETON BRNO CZ0005083451 28.03.1997 (17.50Kč)
UNICAP. EN. 5,1/20 CZ0003512311 27.07.2016 (100.00Kč)
UNICAP. EN. 5,1/20 CZ0003513392 27.07.2016 (100.00Kč)
UNICREDIT BANK CR CZ0008041274
UNIEX - GEMOS UNIEX GEMOS BZENEC CZ0009042453 28.03.1997 (16.00Kč)
UNIGENOS UNIAGROS Č.TĚŠÍN CZ0009070652 28.03.1997 (30.01Kč)
UNIGEO UNIGEO OSTRAVA CZ0008428901 30.05.1997 (207.00Kč)
UNICHOV CS0008454757 02.02.1996 (332.00Kč)
UNICHOV LITOMYŠL UNICHOV LITOMYŠL CZ0008454782
UNIKOM KUTNÁ HORA CS0009024906 30.09.1997 (1 800.00Kč)
UNILES UNILES, A.S. CZ0005122747
UNILES RUMBURK UNILES RUMBURK CZ0009044657 30.05.1997 (45.00Kč)
UNIMEX GROUP UIF CZ0008041555 27.07.2016 (650 000.00Kč)
UNIMONT OSTRAVA UNIMONT OSTRAVA CZ0009064457 30.05.1997 (14.00Kč)
UNION B. 12,5/97 DL.UNION B.12,5/97 CZ0003700106 15.05.1997 (129.08Kč)
UNION BANKA UNION BANKA, A.S. "V LIKV IDACI" CZ0008025004 30.09.1997 (1 630.00Kč)
UNION BANKA 12/99 DL.UNION B.12,0/99 CZ0003700338 29.01.1999 (118.92Kč)
UNION BANKA OVA UNION BANKA, A.S. "V LIKV IDACI" CZ0008040391
UNION BANKA OVA UNION BANKA, A.S. "V LIKV IDACI" CZ0008040409
UNION BANKA OVA UNION BANKA, A.S. "V LIKV IDACI" CZ0008040417
UNION CUKR UNION CUKR KOLÍN CS0008425252 30.09.1997 (47.15Kč)
UNION GROUP OSTRAV UNION GROUP, A.S. CZ0008467578
UNION GROUP OSTRAV UNION GROUP, A.S. CZ0008467586
UNION LEAS. VAR/05 CZ0003700544 04.01.2005 (100.00Kč)
UNION POJIŠŤOVNA UNION POJIŠŤOVNA, A.S. CZ0008040961
UNION POJIŠŤOVNA UNION POJIŠŤOVNA, A.S. CZ0008037082
UNIPETROL UNIPETROL CZ0009091500 27.07.2016 (174.10Kč)
UNIPETROL 0,00/07 CZ0003501082 26.02.2007 (66.00Kč)
UNIPETROL 9,00/04 CZ0003501132 25.08.2004 (99.00Kč)
UNIPETROL TL 180 AT0000A09TT6 15.07.2008 (3.04Kč)
UNIPETROL TL 70 AT0000A0BML0 19.05.2010 (127.55Kč)
UNIPETROL TL 90 AT0000A0BMM8 19.05.2010 (107.50Kč)
UNIPETROL TRADE UNIPETROL TRADE A.S. CZ0008465747
UNIPETROL VAR/13 UNIPETROL, A.S., VARIABILNÍ, 1998 - 2013 CZ0003501041 25.11.2013 (100.00Kč)
UNIPLET TŘEBÍČ UNIPLET TŘEBÍČ,A.S. CS0005005354 30.05.1997 (27.98Kč)
UNIQA POJIŠŤOVNA UNIQA POJIŠŤOVNA, A.S. CZ0008040748
UNIRELEX 3.CS HOLDING CZ0009085205 30.09.1997 (4.00Kč)
UNISERVIS HR.KRÁL. UNISERVIS HR.KRÁL. CS0008455457 19.03.1997 (47.00Kč)
UNITED ENERGY PRVNÍ SEVZÁP.TEPL. CS0008458659 26.04.2006 (1 480.00Kč)
UNITED ENERGY CZ0005113308
UNITED ENERGY P.N. UNITED ENERGY, A.S. CZ0005119701
UNITED REAL ESTATE PROFESSIONAL FACILITYMANAGEMENT A.S. CZ0008467495
UNITEX UNITEX BRNO CZ0009076501
UNITEXA Č.BUDĚJOV. H & D IMPORT A.S. CZ0009066254 28.03.1997 (32.62Kč)
UNIVER. ŽENSKÝ PF Ženský PFU CZ0008471042
UNIVER.PANOK II PF PANOK II PFU CZ0008471059
UNIVER.PRŮMYSL.PF Průmyslový PFU CZ0008471026
UNIVER.STROJ.PF IS UNIVERSAL CZ0008471034
UNIVERSAL BANKA UNIVERSAL BANKA, A.S. CZ0008040730
UNIVERSÁLNÍ OPF CZ0008471620
UP BUČOVICE UP BUČOVICE CS0008449252 27.03.1995 (128.62Kč)
USA 09 USD 3,25/16 USD 3,25 UNITED STATES AMER 09-2016 US912828KZ29
USA 09-USD 3,25/16 USD 3,25 UNITED STATES AMER 09-2016 US912828MD98
USA 10 USD 0,00/13 USD XXX UNITED STATES AMER 10-2013 US912828MT41
USA 10 USD 0,50/13 USD 0,50 UNITED STATESAMER 10-2013 US912828PB06
USA 10 USD 0,75/13 USD 0,75 UNITED STATES AMER 10-2013 US912828NY27
USA 10 USD 1,25/15 USD 1,25 UNITED STATES AMER 10-2015 US912828NZ91
USA 10 USD0,625/12 USD 0,625 UNITED STATES AMER 10-2012 US912828NQ92
USA 10 USD1,375/13 USD 1,375 UNITED STATES AMER 10-2013 US912828MG20
USA 10.USD0,625/12 USD 0,625 UNITED STATES AMER 10-2012 US912828PW43
USA 10-USD 0,50/13 USD 0,50 UNITED STATESAMER 10-2013 US912828PU86
USA 10-USD 0,75/13 USD 0,75 UNITED STATES AMER 10-2013 US912828PL87
USA 10-USD 1,25/15 USD 1,25 UNITED STATES AMER 10-2015 US912828PE45
USA 10-USD0,625/12 USD 0,625 UNITED STATES AMER 10-2012 US912828NS58
USA 10-USD1,375/13 USD 1,375 UNITED STATES AMER 10-2013 US912828MN70
USA 11 USD 0,00/13 USD XXX UNITED STATES AMER 11-2013 US912828QK95
USA 11 USD 0,75/13 USD 0,75 UNITED STATESAMER 11-2013 US912828QL78
USA 11 USD 1,00/14 USD 1,00 UNITED STATES AMER 11-2014 US912828QM51
USA 11 USD 1,25/14 USD 1,25 UNITED STATESAMER 11-2014 US912828PZ73
USA 11 USD 2,00/16 USD 2,00 UNITED STATES AMER 11-2016 US912828PS31
USA 11 USD0,625/13 USD 0,625 UNITED STATES AMER 11-2013 US912828PR57
USA 11-USD 0,00/13 USD XXX UNITED STATES AMER 11-2013 US912828QZ64
USA 11-USD 1,00/14 USD 1,00 UNITED STATESAMER 11-2014 US912828QH66
USA 11-USD 1,25/14 USD 1,25 UNITED STATESAMER 11-2014 US912828QC79
USA 11-USD 2,00/16 USD 2,00 UNITED STATES AMER 11-2016 US912828QF01
USA 11-USD0,625/13 USD 0,625 UNITED STATES AMER 11-2013 US912828QE36
USA 9 USD 2,375/14 USD 2,375 UNITED STATES AMER 09-2014 US912828LK41
USA 9-USD 2,375/14 USD 2,375 UNITED STATES AMER 09-2014 US912828LQ11
USA B 0,00/12 B 07/26/12 US9127954B45
USA IBRD 0,50/13 IBRD0.5 11/13 US459058CB79
USA T 0,125/13 T0.125 09/13 US912828RK86
USA T 0,25/13 T0.25 10/13 US912828RN26
USA T 0,25/14 T0.25 09/14 US912828RG74
USA T 0,375/14 T0.375 11/14 US912828RQ56
USA T 0,50/14 T0.5 10/14 US912828RL69
USA T 0,50/14 T0.5 08/14 US912828RB87
USA T 0,625/14 T0.625 07/14 US912828QU77
USA T 0,75/14 T0.75 06/14 US912828QS22
USA T 1,00/16 T1 09/16 US912828RJ14
USA T 1,125/13 T1.125 06/13 US912828NH93
USA T 1,375/18 T1.375 09/18 US912828RH57
USA T 2,00/21 T2 11/21 US912828RR30
USA T 2,125/21 T2.125 08/21 US912828RC60
USA T 2,375/16 T2.375 03/16 US912828KT68
USA T 3,875/40 T3.875 08/40 US912810QK79
USA T 4,25/39 T4.25 05/39 US912810QB70
USA T 4,50/39 T4.5 08/39 US912810QC53
USA T 5,00/37 T5 05/37 US912810PU60
USA T 6,00/26 T6 02/26 US912810EW46
USA USD 0,00/18 USD XXX UNITED STATES AMER 11-2018 US912828QG83
USA USD 0,375/12 USD 0,375 UNITED STATES AMER 10-2012 US912828PH75
USA USD 0,50/12 USD 0,50 UNITED STATESAMER 10-2012 US912828PV69
USA USD 1,00/11 USD 1,00 UNITED STATES AMER 09-2011 US912828LT59
USA USD 1,00/13 USD 1,00 UNITED STATESAMER 10-2013 US912828NN61
USA USD 1,375/12 USD 1,375 UNITED STATES AMER 09-2012 US912828LX61
USA USD 1,375/15 USD 1,375 UNITED STATES AMER 10-2015 US912828PJ32
USA USD 1,75/13 USD 1,75 UNITED STATESAMER 10-2013 US912828MX52
USA USD 1,75/16 USD 1,75 UNITED STATES AMER 11-2016 US912828QP82
USA USD 1,875/12 USD 1,875 UNITED STATES AMER 09-2012 US912828KX70
USA USD 1,875/17 USD 1,875 UNITED STATES AMER 10-2017 US912828PF10
USA USD 2,00/12 USD 2,00 UNITED STATES AMER 10-2012 US912828NX44
USA USD 2,00/14 USD 2,00 UNITED STATES AMER 11-2014 US912828PQ74
USA USD 2,125/14 USD 2,125 UNITED STATES AMER 09-2014 US912828LZ10
USA USD 2,25/16 USD 2,25 UNITED STATES AMER 11-2016 US912828QA14
USA USD 2,375/18 USD 2,375 UNITED STATES AMER 11-2018 US912828QQ65
USA USD 2,50/17 USD 2,50 UNITED STATES AMER 10-2017 US912828NK23
USA USD 2,625/14 USD 2,625 GNSF US GOVT 09-2014 US912828ME71
USA USD 2,625/16 USD 2,625 UNITED STATES AMER 09-2016 US912828KR03
USA USD 2,625/18 USD 2,625 UNITED STATES AMER 11-2018 US912828PT14
USA USD 2,625/20 USD 2,625 UNITED STATES AMER 10-2020 US912828PC88
USA USD 2,75/16 USD 2,75 UNITED STATES AMER 09-2016 US912828MA59
USA USD 3,125/16 USD 3,125 UNITED STATES AMER 09-2016 US912828LU23
USA USD 3,125/19 USD 3,125 UNITED STATES AMER 09-2019 US912828KQ20
USA USD 3,125/21 USD 3,125 UNITED STATES AMER 11-2021 US912828QN35
USA USD 3,25/17 USD 3,25 UNITED STATES AMER 10-2017 US912828MV96
USA USD 3,625/19 USD 3,625 UNITED STATES AMER 09-2019 US912828LJ77
USA USD 3,625/20 USD 3,625 UNITED STATES AMER 10-2020 US912828MP29
USA USD 3,625/21 USD 3,625 UNITED STATES AMER 11-2021 US912828PX26
USA USD 3,75/18 USD 3,75 UNITED STATES AMER 08-2018 US912828JR22
USA USD 4,125/15 USD 4,125 US TREAS. BILLS 05-2015 US912828DV97
USA USD 4,25/15 USD 4,25 US TREAS.BILL 05-2015 US912828EE63
USA USD 6,25/23 USD 6,25 US TREASURY BOND 93-2023 US912810EQ77
USA USD 7,125/23 USD 7,125 UNITED STATES AMER 93-2023 US912810EP94
USA USD 7,25/22 USD 7,25 US TREASURY BOND 92-2022 US912810EM63
USA USD 8,75/17 USD 8,75 US TREASURY BOND 87-2017 US912810DY11
USA USD-1,875/17 USD 1,875 UNITED STATES AMER 10-2017 US912828NW60
USA USD-2,625/20 USD 2,625 UNITED STATES AMER 10-2020 US912828NT32
USIP STUDIO AIP USIP STUDIO AIP CS0009023759 19.03.1997 (28.00Kč)
 Prague Stock Exchange 14:13 
Name Price Change
 CETV  56.80  -0.35% 
 ČEZ  472.00  +0.43% 
 ERSTE  638.30  -1.45% 
 FORTUNA  87.50  -1.57% 
 KOFOLA  438.90  +0.21% 
 KOMER. BANKA  957.00  -0.62% 
 MONETA (GE)  75.20  -0.33% 
 PEGAS  807.10  -0.23% 
 PHILIP MORRIS  13 179.00  -0.01% 
 TELEFÓNICA  239.00  0.00% 
 UNIPETROL  175.00  +0.52% 
 VIG  477.30  -1.57% 
Zobrazit sloupec 

Copyright © 2000 - 2016

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688